Навігатор

Показує або приховує навігатор, який дозволяє швидко переходити до різних частин документа. Навігатор також доступний на бічній панелі. Його можна також використати для вставляння елементів з поточного документа або інших відкритих документів та для формування складених документів. Щоб змінити елемент у навігаторі, клацніть його правою кнопкою, а потім виберіть команду з контекстного меню. Якщо потрібно, можна прикріпити навігатор біля краю робочої ділянки.

Щоб скористатися цією командою…

Виберіть Перегляд - Навігатор

На панелі Стандартна натисніть

Піктограма

Навігатор


Щоб відкрити Навігатор, виберіть Перегляд - Навігатор. Щоб перемістити Навігатор, перетягніть за рядок заголовка. Щоб прикріпити Навігатор, перетягніть рядок заголовка до лівого або правого краю робочої області. Щоб відкріпити Навігатор, натисніть Ctrl та двічі клацніть сіру область Навігатора.

Клацніть знак плюс (+) поруч з назвою категорії у Навігаторі, щоб переглянути елементи в категорії. Щоб побачити кількість елементів у категорії, помістіть вказівник миші над назвою категорії у Навігаторі. Щоб перейти до елемента в документі, двічі клацніть цей елемент у Навігаторі.

Для переходу до наступного або попереднього елемента у документі, клацніть значок Навігація, щоб відкрити панель інструментів навігатора, клацніть назву категорії, а потім клацніть стрілку вгору або стрілку вниз.

Піктограма Примітка

Прихований розділ документа зображається у навігаторі сірим кольором, а коли навести на нього вказівник миші, виводиться текст "прихований". Це також застосовується для вмісту верхнього й нижнього колонтитулів стилів сторінок, які не використовуються у документі, та прихованого вмісту в таблицях, текстових рамках, графічних об'єктах, об'єктах OLE та індексах.


Перемкнути режим майстра

Проводиться перемикання між режимом шаблону та звичайним переглядом, якщо відкритий складений документ.

Піктограма

Перемкнути режим майстра

Навігація

Відкриває панель інструментів Навігація, яка дозволяє швидко перейти до наступного або попереднього елемента у вибраній категорії. Виберіть категорію, а потім клацніть стрілку "Попередній" або "Наступний".

Для продовження пошуку, клацніть значок Повторити пошук на панелі інструментів Навігація.

Піктограма

Навігація

Попередній

Перехід до попереднього елемента в документі. Щоб задати тип елемента для переходу, клацніть піктограму Навігація, а потім клацніть категорію елементів - наприклад, "Зображення".

Піктограма

Попередній об'єкт

Наступний

Перехід до наступного елемента в документі. Щоб задати тип елемента для переходу, клацніть піктограму Навігація, а потім клацніть категорію елементів - наприклад, "Зображення".

Піктограма

Наступний об'єкт

Номер сторінки

Наберіть номер сторінки, до якої потрібно перейти, і натисніть Enter.

Піктограма Підказка

To quickly move the cursor to another page while you are in a document, press Shift++F5, type the number of the page that you want to jump to, and then wait a few moments.


Список

Вмикає або вимикає список Навігатора.

Піктограма

Показати/прибрати список

Вигляд змісту

Перемикання між показом у Навігаторі всіх категорій і вибраної категорії.

Піктограма

Перемикання вигляду вмісту

Піктограма Підказка

Щоб швидко реорганізувати у документі заголовки та відповідний їм текст, виберіть зі списку категорію "Заголовки", а потім клацніть значок Вигляд вмісту. Тепер можна перетягуванням реорганізувати вміст.


Встановити нагадування

Клацніть тут, щоб встановити нагадування у поточній позиції курсора. Можна створити до п'яти нагадувань. Щоб перейти до нагадування клацніть піктограму Навігація, у вікні Навігація клацніть піктограму Нагадування, а потім клацніть кнопку Попереднє або Наступне.

Піктограма

Встановити нагадування

Заголовок

Переміщає курсор на верхній колонтитул або з верхнього колонтитула в текстову область документа.

Піктограма

Заголовок

Нижній колонтитул

Переміщає курсор на нижній колонтитул або з нижнього колонтитула в текстову область документа.

Піктограма

Нижній колонтитул

Прив'язка <-> Текст

Перемикання між текстом виноски та її якорем.

Піктограма

Прив'язка <-> Текст

Режим перетягування

Встановлює параметри перетягування для вставляння елементів з Навігатора у документ, наприклад, як гіперпосилання. Клацніть цю піктограму, а потім виберіть бажані параметри.

Піктограма

Режим перетягування

Вставити як гіперпосилання

Створює гіперпосилання при перетягуванні елемента у поточний документ. Клацніть гіперпосилання у документі, щоб перейти до того елемента, на який воно вказує.

Вставити як посилання

Вставляє вибраний елемент в якості посилання, коли проводиться перетягування в поточний документ. Текст вставляється як захищені розділи. Вміст посилання автоматично оновлюється, коли змінюється джерело. Щоб оновити вручну посилання в документі, послідовно виберіть команди Сервіс - Оновити - Посилання. Не можна створити посилання для графічних об'єктів, об'єктів OLE, посилань і індексів.

Вставити як копію

Вставляє копію вибраного елемента, коли проводиться перетягування в поточному документі. Не можна виконати перетягування копій графічних об'єктів, об'єктів OLE, посилань і індексів.

Рівні структури

Клацніть цю піктограму, а потім виберіть кількість рівнів структури заголовків, які потрібно показати у вікні Навігатора. Цю команду також можна викликати, клацнувши правою кнопкою на заголовку вікна Навігатора.

1-10

Виберіть 1 , щоб відобразити у вікні навігатора лише заголовки верхнього рівня (заголовки розділів), або 10, щоб показати всі заголовки.

Піктограма

Рівні структури

Розділ вище

Переміщає в Навігаторі і в документі вибраний заголовок і текст, що знаходиться під ним, вгору на одну позицію заголовка. Щоб перемістити тільки вибраний заголовок без пов'язаного з ним тексту, натисніть CTRL, а потім клацніть цю піктограму.

Піктограма

Розділ вище

Розділ нижче

Переміщає в Навігаторі і в документі вибраний заголовок і текст, що знаходиться під ним, вниз на одну позицію заголовка. Щоб перемістити тільки вибраний заголовок без пов'язаного з ним тексту, натисніть CTRL, а потім клацніть цю піктограму.

Піктограма

Розділ нижче

Підвищити рівень

Підвищує на одиницю рівень структури вибраного заголовка, а також розміщених під ним заголовків. Щоб тільки підвищити рівень вибраного заголовка, утримуйте клавішу CTRL, а потім клацніть цю піктограму.

Піктограма

Підвищити рівень

Понизити рівень

Знижує на одиницю рівень структури вибраного заголовка, а також знаходяться під ним заголовків. Щоб тільки знизити рівень вибраного заголовка, утримуйте клавішу CTRL, а потім клацніть цю піктограму.

Піктограма

Понизити рівень

Відкрити документ

Список назв всіх відкритих текстових документів. Щоб показати вміст документа у вікні навігатора, виберіть назву документа в списку. Поточний документ, який показано в навігаторі, позначений словом "активний", яке стоїть у списку після його назви.

Можна також клацнути правою кнопкою елемент в навігаторі, вибрати команду Показати, а потім клацніть документ, який потрібно відобразити.