Панель інструментів

На панелі інструментів розміщено функції, які використовують найчастіше.

Збільшити

Збільшує масштаб зображення формули на 25%. Поточний масштаб показано у рядку стану. Масштаб також можна змінити за допомогою контекстного меню смужки стану. Контекстне меню робочої області також містить команди зміни масштабу.

Піктограма

Збільшити

Зменшити

Збільшує масштаб зображення формули на 25%. Поточний масштаб показано у рядку стану. Масштаб також можна змінити за допомогою контекстного менюсмужки стану. Контекстне меню робочої області також містить команди зміни масштабу.

Піктограма

Зменшити

100 %

Відображає документ у його реальному розмірі.

Піктограма

Масштаб 100%

Показати все

Показує формулу повністю у максимальному можливому масштабі, при якому видно всі елементи формули. Розмір зображення формули буде зменшено або збільшено так, щоб у робочій області було показано всі елементи формули. Поточний масштаб зображення показано у рядку стану. Список всіх доступних параметрів зміни масштабу можна отримати за допомогою контекстного меню. Контекстне меню робочої області також містить команди для зміни масштабу. Команди та кнопки масштабування доступні лише у документах Math, а не для вбудованих Math-об'єктів.

Піктограма

Показати все

Оновити

Ця команда оновлює зображення формули у вікні документа.

Зміни у вікні Команд автоматично оновлюють зображення формули, якщо увімкнено параметр Автоматично оновлювати перегляд.

Піктограма

Оновити

Курсор формули

Цією піктограмою на панелі інструментів ви можете скористатися, щоб увімкнути або вимкнути курсор формули. Якщо курсор формули увімкнено, частину формули, що відповідає місцю, де знаходиться курсор у вікні Команд, буде позначено товстою рамкою.

Піктограма

Курсор формули

Символи

Відкриває вікно Символи, в якому ви можете вибрати символ для вставки у формулу.

Піктограма

Символи