Вигляд

Встановлює масштаб зображення і визначає елементи, які ви бажаєте зробити видимими. Доступ до більшості команд, які ви можете ввести у вікні Команд також можна отримати за допомогою миші, якщо ви вже відкрили панель Елементи за допомогою пункту меню Вигляд - Елементи.

Масштаб

Зменшує або збільшує екранне зображення LibreOffice.

Збільшити

Збільшує масштаб зображення формули на 25%. Поточний масштаб показано у рядку стану. Масштаб також можна змінити за допомогою контекстного меню смужки стану. Контекстне меню робочої області також містить команди зміни масштабу.

Зменшити

Збільшує масштаб зображення формули на 25%. Поточний масштаб показано у рядку стану. Масштаб також можна змінити за допомогою контекстного менюсмужки стану. Контекстне меню робочої області також містить команди зміни масштабу.

Показати все

Показує формулу повністю у максимальному можливому масштабі, при якому видно всі елементи формули. Розмір зображення формули буде зменшено або збільшено так, щоб у робочій області було показано всі елементи формули. Поточний масштаб зображення показано у рядку стану. Список всіх доступних параметрів зміни масштабу можна отримати за допомогою контекстного меню. Контекстне меню робочої області також містить команди для зміни масштабу. Команди та кнопки масштабування доступні лише у документах Math, а не для вбудованих Math-об'єктів.

Оновити

Ця команда оновлює зображення формули у вікні документа.

Зміни у вікні Команд автоматично оновлюють зображення формули, якщо увімкнено параметр Автоматично оновлювати перегляд.

Автоматично оновлювати перегляд

Автоматично оновлює змінені формули. Якщо не вибрати цю опцію, формула буде оновлюватись лише після вибору команди Перегляд - Оновити або натискання F9.

Вибір

Перед вами список операторів, функцій, символів і параметрів форматування, які можна вставляти у формули.

Рядок стану

Показати або приховати рядок стану внизу вікна.

На весь екран

Показати або приховати меню і панелі інструментів у Writer або Calc. Для виходу з повноекранного режиму натисніть кнопку На весь екран або клавішу ESC.