Меню

Панель меню містить всі команди для роботи з LibreOffice Math. У ній розташовано список всіх доступних операторів, а також пункти меню для зміни, перегляду, впорядкування, форматування і друку документів формул і об’єктів, що в них містяться. Більшість пунктів меню доступні, лише якщо ви створюєте або змінюєте формулу.

Піктограма Примітка

Перед використанням команд меню слід вибрати вікно, що містить документ, з яким буде виконуватися робота. Так само потрібно вибрати в документі об'єкт, щоб користуватись пов'язаними з ним командами меню.


Піктограма Попередження

Ці меню залежать від контексту. Тобто доступними будуть лише ті пункти меню, які пов'язані з поточною роботою. Якщо курсор встановлено у тексті, будуть доступні всі пункти меню, необхідні для редагування тексту. Якщо в документі вибрано графічний об'єкт, будуть доступні всі пункти меню, які можна використати для редагування графічних об'єктів.


Файл

У цьому меню зібрано загальні команди для роботи з документами формул такі, як команди відкриття, збереження і друк.

Зміни

Команди цього меню використовуються для зміни формул. Крім основних команд (наприклад, копіювання вмісту) у ньому розміщено притаманні лише LibreOffice Math функції такі, як пошук маркерів або помилок.

Вигляд

Встановлює масштаб зображення і визначає елементи, які ви бажаєте зробити видимими. Доступ до більшості команд, які ви можете ввести у вікні Команд також можна отримати за допомогою миші, якщо ви вже відкрили панель Елементи за допомогою пункту меню Вигляд - Елементи.

Формат

У цьому меню розміщено команди, потрібні для форматування формул.

Засоби

Це меню використовується для відкриття і зміни каталогу символів, або імпорту зовнішньої формули як файлу даних чи з буфера обміну. Інтерфейс програми можна налаштувати згідно до ваших вимог. Ви також можете змінити параметри програми.

Вікно

За допомогою меню "Вікно" ви зможете відкрити нове вікно програми або побачити список документів.

Довідка

Меню "Довідка" дозволяє запускати систему довідки LibreOffice та керувати нею.