Додавання верхнього або нижнього колонтитула в усі слайди

Кожен слайд заснований на шаблоні слайда. Текст, зображення, таблиці, поля або інші об'єкти, розміщені на шаблоні слайдів є тлом всіх слайдів, заснованих на цьому шаблоні .

Наявні зразки для слайдів, приміток і тез.

Додавання попереднього заданого заголовка або об'єктів нижнього колонтитула

Кожний тип зразка має деякі наперед визначені області, які містять дату, нижній колонтитул та номери слайдів.

При переході до режиму зразка ці області можна перемістити в будь-яку позицію зразка. Можна ввести додатковий текст і змінити розмір областей. Можна вибрати вміст областей і застосувати форматування тексту. Наприклад, змінити розмір шрифту або колір.

Піктограма Підказка

Попередньо налаштована область заголовка доступна тільки для заміток і тез. При необхідності вставити заголовок у всі слайди можна перемістити область нижнього колонтитула на зразок слайда у верхню частину.


Об'єкти, вставлені у шаблон слайда, виводяться на всіх слайдах, які базуються на ньому.

 1. Виберіть Вставка - Колонтитули.

  З'явиться діалогове вікно з двома вкладками: Слайд і Нотатки і тези, де можна ввести вміст попередньо налаштованих областей.

  Прапорець Дата і час є типово встановленим, однак формат має значення "Фіксований", тому поле введення тексту - порожнє, і дата та час на слайдах не відображаються.

  Прапорець Нижній колонтитул є типово встановлений, однак поле введення тексту є порожнім, тому на слайдах нижній колонтитул не відображається.

  Типово прапорець у полі Номер слайда не стоїть, тому номери на слайді не відображаються.

 2. Введіть або виберіть вміст, який повинен відображатися на всіх слайдах.

 3. Для зміни позиції та форматування об'єктів шаблона виберіть Перегляд - Шаблон.

  З'явиться шаблон слайдів з ділянками, розташованими в нижній частині. Ці ділянки можна переміщувати, а також вибирати поля і застосовувати форматування. Крім того, тут можна ввести текст, який буде виводитися поруч з полями.

 4. Клацніть по області дати і перемістіть поле часу і дати. Виберіть поле <дата/час> і застосуйте форматування для зміни формату дати і часу на всіх слайдах. Аналогічні дії можна виконувати в області нижнього колонтитула і номера слайда.

Додавання текстових об'єктів як заголовка або об'єктів нижнього колонтитула

У будь-яке місце шаблона слайда можна додати текстовий об'єкт.

 1. Виберіть Перегляд - Шаблон слайда.

 2. На панелі Малювання клацніть піктограму Текст Піктограма.

 3. Намалюйте текстовий об'єкт у шаблоні слайда шляхом перетягування покажчика, а потім введіть або вставте потрібний текст.

 4. Закінчивши створення колонтитулів виберіть Перегляд - Звичайний.

Піктограма Підказка

В верхні і нижні колонтитули можна додавати такі поля, як дата або номер сторінки; для цього слід вибрати Вставка - Поле.