Анімовані об'єкти на слайдах презентації

До об'єктів вашого слайда можна застосовувати попередньо призначені анімаційні ефекти.

Щоб застосувати анімаційний ефект до об'єкта:

  1. На слайді в режимі Звичайний виберіть об'єкт для анімації.

  2. Виберіть Формат - Анімація, щоб відкрити бічну панель Анімація. Клацніть кнопку Додати ефект (+), після чого виберіть анімаційний ефект.

  3. У діалоговому вікні Власна анімація перейдіть на вкладку вибору категорії ефектів. Виберіть бажаний ефект і натисніть кнопку Гаразд.

Для попереднього перегляду анімації натисніть кнопку Відтворити.

Піктограма Примітка

На панелі слайдів поруч з переглядом слайда з'являється піктограма , якщо на ньому є один або більше об'єктів з власною анімацією. При демонструванні презентації за допомогою консолі доповідача, піктограма вказує на те, що наступний слайд має особливу анімацію.


Для застосування та редагування ефекту руху вздовж шляху:

Для об'єкта можлива анімація з переміщенням вздовж шляху. Можна використати як наперед визначені, так і самостійно створені шляхи руху.

При виборі варіантів "Крива", "Багатокутник" або "Довільна лінія" діалогове вікно закривається і можна намалювати власний шлях. Якщо малювання доводиться до кінця, а не скасовується, створений шлях видаляється з документа і вставляється у вигляді ефекту шляху переміщення.

Редагування шляхів руху

Якщо відкрита панель "Ефекти", шляхи руху всіх ефектів поточного слайда відображаються у вигляді прозорого перекриття на слайді. Всі шляхи постійно видимі, що спрощує створення анімації з послідовними шляхами.

Шлях руху виділяється натисканням на нього. Виділений шлях забезпечений мітками - маніпуляторами, його можна переміщати і змінювати його розмір подібно фігурі. Для переходу до режиму редагування точок необхідно двічі клацнути по шляху. Режим редагування точок також активується по меню Зміни - Зміна геометрії або клавішею F8.

Щоб скасувати ефект анімації для об'єкта:

  1. На слайді в режимі Звичайний виберіть об'єкт, для якого потрібно скасувати ефект анімації.

  2. Виберіть Показ слайдів - Власна анімація.

  3. Натисніть Гаразд.