Стрілки

Відкривши панель інструментів Стрілки, можна додавати в слайд або на сторінку прямі лінії, лінії зі стрілками та розмірні лінії.

Піктограма Підказка

За необхідності можна додати стрілку до вже намальованої лінії, вибравши в меню "Формат" команду "Лінія" та вибравши вид стрілки у списку "Стиль".


Лінія

Малює в поточному документі пряму лінію в напрямку перетягування вказівника. Щоб обмежити напряму лінії кутами, кратними 45 градусам, під час перетягування утримуйте натиснутою клавішу SHIFT.

Піктограма

Лінія

Лінія зі стрілкою наприкінці

Малює в поточному документі пряму лінію, що закінчується стрілкою в напрямку перетягування вказівника. Щоб обмежити напрям лінії кутами, кратними 45 градусам, під час перетягування утримуйте натиснутою клавішу SHIFT.

Піктограма

Лінія зі стрілкою наприкінці

Лінія зі стрілкою/колом

Малює в поточному документі пряму лінію, що починається стрілкою і закінчується колом, в напрямку перетягування вказівника. Щоб обмежити напрям лінії кутами, кратними 45 градусам, під час перетягування утримуйте натиснутою клавішу SHIFT.

Піктограма

Лінія зі стрілкою/колом

Лінія зі стрілкою/квадратом

Малює в поточному документі пряму лінію, що починається стрілкою і закінчується квадратиком, в напрямку перетягування вказівника. Щоб обмежити напрям лінії кутами, кратними 45 градусам, під час перетягування утримуйте натиснутою клавішу SHIFT.

Піктограма

Лінія зі стрілкою/квадратом

Лінія (45°)

Малює пряму лінію, напрями якої обмежуються кутами, кратними 45 градусам.

Піктограма

Лінія (45°)

Лінія зі стрілкою на початку

Малює в поточному документі пряму лінію, що починається стрілкою в напрямку перетягування вказівника. Щоб обмежити напрям лінії кутами, кратними 45 градусам, під час перетягування утримуйте натиснутою клавішу SHIFT.

Піктограма

Лінія зі стрілкою на початку

Лінія з колом/стрілкою

Малює в поточному документі пряму лінію, що починається кружком і закінчується стрілкою в напрямку перетягування вказівника. Щоб обмежити напрям лінії кутами, кратними 45 градусам, під час перетягування утримуйте натиснутою клавішу SHIFT.

Піктограма

Лінія з колом/стрілкою

Лінія з квадратом/стрілкою

Малює в поточному документі пряму лінію, що починається квадратиком і закінчується стрілкою в напрямку перетягування вказівника. Щоб обмежити напрям лінії кутами, кратними 45 градусам, під час перетягування утримуйте натиснутою клавішу SHIFT.

Піктограма

Лінія з квадратом/стрілкою

Розмірна лінія

Малює лінію, обмежену напрямними, на якій показано значення розміру. На розмірних лініях автоматично обчислюються і відображаються лінійні розміри. Щоб намалювати розмірну лінію, відкрийте панель інструментів Стрілки і клацніть значок Розмірна лінія. Перемістіть курсор у точку, в якій повинна починатися лінія, і проведіть її, перетягуючи курсор. Дійшовши до кінця, відпустіть кнопку миші.

Піктограма Підказка

Щоб довжина розмірної лінії збігалася з довжиною сторони найближчого об'єкта, утримуйте клавішу при переміщенні. Щоб обмежити напрям лінії кутами, кратними 45 градусам, при перетягуванні необхідно утримувати натиснутою клавішу Shift.


У LibreOffice Draw розмірна лінія завжди вставляється в шар Розмірні лінії. Якщо цей шар налаштований як невидимий, розмірні лінії на малюнку відображатися не будуть.

Піктограма

Розмірна лінія

Лінія зі стрілками

Малювання в поточному документі прямій лінії зі стрілками на обох кінцях у напрямку перетягування вказівника. Для обмеження напряму лінії кутами, кратними 45 градусам, при перетягуванні необхідно утримувати натиснутою клавішу Shift.

Піктограма

Лінія зі стрілками