Редагування зв'язків

Дає змогу редагувати властивості кожного зв'язку в поточному документі, зокрема шлях до вихідного файлу. Ця команда недоступна, якщо поточний документ не містить посилань на інші файли.

Щоб скористатися цією командою…

Виберіть Зміни - Зв'язки


Піктограма Примітка

При відкритті файлу, що містить посилання з'явиться запит на оновлення зв'язків. Залежно від місця зберігання пов'язаних файлів завершення процесу оновлення може зайняти кілька хвилин.


Піктограма Примітка

Якщо ви завантажуєте файл, що містить DDE зв'язки, вам буде запропоновано оновити зв'язок. Відхиліть оновлення, якщо ви не хочете встановлювати підключення до DDE сервера.


Двічі клацніть зв'язок зі списку, щоб відкрити діалогове вікно вибору файлу, де ви зможете обрати інший об'єкт для цього зв'язку.

Файл джерело

Показує шлях до файлу джерела.

Елемент

Показує застосунок (якщо відомо), який останнім зберігав файл джерело.

Тип

Показує тип файлу джерела, наприклад, графічний.

Стан

Показує додаткову інформацію про файл джерело.

Автоматично

Автоматично оновлює вміст зв'язку під час відкриття файлу. Будь-які зміни, внесені у файл джерело, будуть показані у файлі, що містить цей зв'язок. Пов'язані графічні файли можна оновити лише вручну. Ця опція не доступна для пов'язаного графічного файлу.

Опція Автоматично доступна тільки для DDE зв'язків. Ви можете додати DDE зв'язок, скопіювавши вміст з одного файлу та вставивши його в інший, обравши Зміни - Вставити як, а потім обравши пункт Зв'язок через DDE. Оскільки DDE є системою зв'язування на основі тексту, на цільовий аркуш копіюються лише видимі значення.

Вручну

Зв'язок оновиться лише коли ви натиснете кнопку Оновити.

Оновити

Оновлює обраний зв'язок так, щоб останній збережений варіант пов'язаного файлу було показано у поточному документі.

Змінити

Змінити файл джерело для обраного зв'язку.

Розірвати зв'язок

Розриває зв'язок між файлом джерелом та поточним документом. Останній оновлений вміст файлу джерела зберігається у поточному документі.