Застосування фільтрів

Фільтри та розширені фільтри дозволяють працювати з певними, відфільтрованими рядками (записами) з діапазону даних. У електронних таблицях LibreOffice передбачено кілька способів застосування фільтрів.

  1. Один з цих способів - функція Автофільтр, яка дозволяє швидко відібрати записи з однаковими значеннями в полі даних.

  2. У діалоговому вікні Стандартний фільтр також можна визначити діапазони, що містять значення в певних полях. Для прив'язки умов до логічних операторів "І"/"АБО" використовується стандартний фільтр.

  3. У діалоговому вікні Розширений фільтр можна ввести до восьми умов фільтрації. Для розширених фільтрів умови вводяться прямо на аркуші.

Піктограма Підказка

Для вилучення фільтру, щоби усі комірки знову стали видимими, клацніть всередині області, де був застосований фільтр, а потім виберіть Дані - Фільтр - Очистити фільтр.


Піктограма Примітка

При виділенні декількох рядків в області, де був застосований фільтр, ця область може містити короткі рядки і рядки, приховані фільтром. Якщо до рядків застосувати форматування або видалити їх, то дія застосовується тільки до відображуваних рядків. Дія не зачіпає приховані рядки.


Піктограма Примітка

Це операція протилежна приховування рядків вручну за допомогою команди Формат - Рядки - Приховати рядки. Приховані вручну рядки видаляються при видаленні виділеної області, що їх містить.