Редагування зведених таблиць

Виберіть одну з кнопок у зведеній таблиці і не відпускайте кнопку миші. Поруч з покажчиком миші з'явиться спеціальний символ.

Перетягування кнопки в іншу позицію в тому самому рядку змінює порядок стовпців. Якщо перетягнути кнопку до лівого краю таблиці в область заголовків рядків, то стовпець перетворюється в рядок.

Перетягування кнопки в діалоговому вікні зведеної таблиці в область Поля сторінок створює кнопку поле зі списком вгорі створюваної зведеної таблиці. Список служить для фільтрації зведеної таблиці за вмістом вибраного елемента. У створюваної зведеної таблиці можна шляхом перетягування вибирати інше поле сторінки в якості фільтра.

Щоб видалити кнопку з таблиці, просто перетягніть її за межі зведеної таблиці. Відпустіть кнопку миші, коли вказівник миші, знаходячись в межах аркуша, прийме вигляд піктограми "неприпустима дія". Кнопку буде видалено.

Щоб редагувати зведену таблицю, клацніть клітинку в таблиці і відкрийте контекстне меню. У контекстному меню виберіть команду Змінити макет, яка відкриває діалогове вікно Зведена таблиця для поточної зведеної таблиці.

У зведеній таблиці для перерозподілу порядку полів даних можна використовувати перетягування або команди вирізати/вставити.

Всередині зведеної таблиці полів, елементів полів, проміжним (з деякими обмеженнями) і загальним підсумками можуть бути присвоєні власні короткі імена. Щоб привласнити об'єкту власне коротке ім'я, слід просто набрати нове ім'я замість оригінального.

Відкрийте файл з прикладом: