Посилання на інші аркуші

У комірці одного аркуша можна помістити посилання на комірку іншого листа.

Таким же чином можна створити посилання на комірку іншого документа, за умови, що цей документ вже буде збережено як файл.

Створення посилання на комірку у тому самому документі

 1. Відкрийте нову незаповнену таблицю.

 2. Для прикладу введіть у клітинку A1 Аркуша1 таку формулу:

  =Аркуш2.A1

 3. Натисніть в нижній частині вікна вкладку Аркуш 2. Встановіть курсор у клітинку A1 нового аркуша та введіть текст або число.

 4. У комірці А1 аркуша1 з'явиться той же вміст. Якщо змінити вміст клітинки "Аркуш2.A1", то вміст клітинки "Аркуш1.A1" також зміниться.

Створення посилання на клітинку в іншому документі

 1. Виберіть Файл - Відкрити для завантаження існуючого документа електронних таблиць.

 2. Для відкриття нового документа з електронною таблицею, виберіть Файл - Відкрити. Встановіть курсор у комірці, в яку потрібно вставити зовнішні дані, і введіть знак рівності, що означає початок введення формули.

 3. Перейдіть до переданого документа. Клацніть по комірці, що містить дані, які потрібно вставити в новий документ.

 4. Поверніться до нової електронної таблиці. У рядку введення тепер видно, яким чином за допомогою LibreOffice Calc було додане посилання на формулу.

  Посилання на комірку іншого документа містить назву документа в одинарних лапках, потім символ "решітка" (#), назва аркуша іншого документа, після якого стоїть крапка і назва комірки.

 5. Підтвердіть формулу, клацнувши значок із галочкою.

 6. При перетягуванні вікна в нижній правий кут активної комірки для вибору діапазону LibreOffice автоматично вставляє відповідні посилання в суміжні комірки. У результаті перед назвою аркуша появиться символ "$", який означає, що дане ім'я є абсолютним посиланням.

Зверніть увагу, що ім'я іншого документа в цій формулі має вигляд URL. Це означає, що аналогічно можна ввести URL-адресу з Інтернету.