Destek Almak

Yardım için LibreOffice sitesi www.libreoffice.org'u ziyaret edebilirsiniz.

Şu an için geçerli servis desteklerinin özeti için Readme dosyasına LibreOffice klasöründe göz atın.

Yerel dil destek sayfaları

LibreOffice yerelleştirme projeleri yerel dillerde destek sayfaları sunarlar. Özgün dil projelerinin bir dökümünü www.libreoffice.org/community/nlc/ adresinde bulabilirsiniz. İngilizce yardım ve desteğini LibreOffice web sitesinde www.libreoffice.org adresinde bulabilirsiniz.

Posta listeleri

Posta listelerinde LibreOffice hakkında soru sorun, gönüllülerden yardım alın, ve konuları tartışın. LibreOffice sitesinde, www.libreoffice.org/get-help/mailing-lists/ adresinde bir çok genel ve özel posta listesi bulabilirsiniz.

Forum

Web forumlarına erişerek LibreOffice hakkında soru sorabilir veya cevaplayabilirsiniz. Kendi dilinizdeki foruma erişmek için Yardım – Çevrim İçi Yardım Al... menüsünü seçebilirsiniz.

Güvenlik

Eğer bu yazılımın kullanımıyla ilgili olarak güvenlik kaygılarınız varsa, yazılımcılara açık e-mail listesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sorularınız hakkında diğer kullanıcılarla görüşmek istiyorsanız açık mail listesi users@tr.libreoffice.org adresine lütfen bir e-mail gönderin.

İndirme

En güncel LibreOffice sürümünü www.libreoffice.org/download/ adresinden indirebilirsiniz.

Belgeleme

LibreOffice belgelendirme sayfası olan documentation.libreoffice.org adresinden nasıl yapılır belgelerini ve kılavuzları PDF dosyaları olarak indirebilirsiniz. Belgelendirme sayfasına Yardım – Kullanıcı Kılavuzları… menüsü yardımıyla da ulaşabilirsiniz.

Katıl ve geri bildir

Eğer Dünya çapındaki LibreOffice topluluğunda yer almak isterseniz, geri bildirim yapmak, özellikleri tartışmak, yenilikler önermek, SSS ile ilgili makalelerinizi yazmak, nasıl belgeleri, video rehberleri oluşturmak gibi konularda sizi aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız.

Katkı Verin sayfasını görüntülemek için ve katkı verenler için bağlantıları takip edin.