Nástroj pre oznámenie chyby

The Error Report Tool starts automatically when a program crash occurs.

Nástroj pre oznámenie chyby zhromaždí všetky dôležité informácie, ktoré vývojárom môžu pomôcť opraviť kód tak, aby sa v ďalších verziách táto chyba už nevyskytla. Prosím, pomôžte nám vylepšiť software a pošlite nám vygenerovanú správu o chybe.

Spúšťanie Nástroja pre oznamovanie chýb

With most program crashes the Error Report Tool will start automatically.

Doplnenie správy

V hlavnom okne Nástroja pre oznámenie chyby môžete zadať doplňujúce informácie, ktoré vývojárom pomôžu lokalizovať chybu. Napríklad, ak chyba nastala po zmene vášho hardvéru alebo softvéru alebo po kliknutí na tlačidlo, uveďte, prosím, tieto informácie.

Odosielanie správy o chybe

Nástroj pre oznámenie chyby používa k odoslaniu dát protokol HTTP PUT / SOAP. Môžete tiež zadať popis, ktorý nám pomôže identifikovať kedy došlo k zlyhaniu programu. Potom kliknite na tlačidlo Poslať.

Warning Icon

Na oznámenie o chybe nedostanete odpoveď. Ak potrebujete podporu, navštívte prosímfórum podpory na Internete.


Ak budete chcieť, môžete vývojárom zodpovedať prípadné dotazy o chybe. Ak nám dovolíte kontaktovať vás elektronickou poštou v prípade potreby doplňujúcich informácií, zaškrtnite prosím toto políčko. Štandardne táto voľba nie je zvolená, takže od nás nedostanete žiadne správy.

Aké dáta sú odosielané?

Oznámenie o chybe sa skladá z niekoľkých súborov. Hlavný súbor obsahuje informáciu o type chyby, názov a verziu operačného programu, využitie pamäti a popis, ktorý ste zadali. Môžete kliknúť na tlačidlo Zobraziť správu v hlavnom okne Nástrojov pre oznámenie chyby na zobrazenie obsahu hlavného súboru.

Okrem toho sa vykoná výpis odpovedajúceho obsahu pamäti pomocou štandardných systémových nástrojov ("dbhhelp.dll" v systémoch Windows, "pstack" v systémoch UNIX). Táto informácia bude tiež odoslaná.