Getting Support

Podporu pre LibreOffice nájdete na stránke www.libreoffice.org.

Prehľad aktuálnej ponuky podporných služieb nájdete v súbore Readme v priečinku LibreOffice.

Local language support pages

The LibreOffice localization projects offer support pages in local languages. Find an overview of the native language projects at www.libreoffice.org/community/nlc/. You can find help and support in English language on the LibreOffice website at www.libreoffice.org.

E-mailové konferencie

Pýtajte sa otázky o LibreOffice, hľadajte pomoc dobrovoľníkov a debatujte vo verejných mailových konferenciách. Mnoho všeobecných a špecializovaných mailových konferencií o LibreOffice nájdete na stránke www.libreoffice.org/get-help/mailing-lists/.

Diskusné fórum

You can access web forums to ask and answer questions about LibreOffice. Choose menu Help – Get Help Online... to access the forum in your language.

Bezpečnosť

V prípade, že vás zaujímajú bezpečnostné otázky súvisiace s týmto softvérom, môžete kontaktovať vývojárov cezverejnú mailovú konferenciu. Pokiaľ chcete diskutovať o akejkoľvek inej téme s ostatnými používateľmi, pošlite email do verejnej mailovej konferencie users@libreoffice.org.

Downloads

Najnovšiu verziu LibreOffice si môžete stiahnuť na stránke www.libreoffice.org/download/.

Documentation

You can download documentation as PDF files, how-tos, and guides from the LibreOffice documentation website at documentation.libreoffice.org. You can also access the documentation website choosing the menu Help – User Guides…

Participate and give back

Ak chcete zaujať v celosvetovej komunite LibreOffice aktívnu úlohu, tak vás vyzývame na zasielanie svojich komentárov, na zapojenie sa do diskusie o vlastnostiach a návrhoch vylepšení, na písanie vlastných príspevkov v sekcii často kladených otázok (FAQ), návodov alebo manuálov, na tvorbu videotutoriálov a podobe.

Navštívte stránku Zapojte sa a jej odkazy pre prispievateľov.