Wsparcie techniczne

Wsparcie dotyczące LibreOffice możesz znaleźć na stronie www.libreoffice.org.

Informacje na temat aktualnie dostępnych usług pomocy technicznej znajdziesz w pliku Readme znajdującym się w folderze LibreOffice.

Strony obsługi języka lokalnego

Projekty lokalizacyjne LibreOffice oferują strony wsparcia w lokalnych językach. Znajdź przegląd projektów w języku ojczystym pod adresem www.libreoffice.org/community/nlc/. Pomoc i wsparcie w języku angielskim można znaleźć na stronie LibreOffice pod adresem www.libreoffice.org.

Listy dyskusyjne

Pytaj o LibreOffice, uzyskaj pomoc od wolontariuszy i prowadź dyskusje na publicznych listach dyskusyjnych. Na stronie projektu LibreOffice, znajdującej się pod adresem www.libreoffice.org/get-help/mailing-lists/.

Forum

Możesz uzyskać dostęp do forów internetowych, aby zadawać pytania o LibreOffice i odpowiadać na nie. Wybierz menu Pomoc - Uzyskaj pomoc online..., aby uzyskać dostęp do forum w swoim języku.

Bezpieczeństwo

Jeżeli masz uwagi w kwestii bezpieczeństwa niniejszej aplikacji, możesz skontaktować się z deweloperami za pomocą odpowiedniej listy dyskusyjnej. Jeżeli chcesz porozmawiać z innymi użytkownikami, wyślij emalia na adres publicznej listy dyskusyjnej: users@libreoffice.org.

Pobieranie

Najnowszą wersję można pobrać ze strony LibreOffice pod adresem www.libreoffice.org/download/.

Dokumentacja

Możesz pobrać dokumentację w postaci plików PDF, poradników i przewodników z witryny dokumentacji produktu LibreOffice na documentation.libreoffice.org. Możesz także uzyskać dostęp do strony z dokumentacją, wybierając menu Pomoc - Przewodniki użytkownik...

Bierz udział i odwdzięczaj się

Jeśli chcesz brać czynny udział w międzynarodowej społeczności LibreOffice to bardzo zachęcamy do wysłania opinii, omawiania funkcji, proponowania usprawnień, pisania własnych artykułów w FAQ, how-to, instrukcji, tworzenia przewodników, itp.

Odwiedź Get involved page on the website i podążaj za linkami dla kontrybutorów.