Gulsčio lakšto spausdinimas

Spausdinant lakštą, turite galimybę pakeisti nemažai interaktyvių parinkčių, jas galite rasti Rodymas → Puslapio lūžis. Vilkite atskyriklio liniją, kad apibrėžtumėte koks langelių blokas patenką į kurį spausdinamą lapą

Jei norite lapą spausdinti gulsčiu formatu sekite šiuos žingsnius:

 1. Eikite į lakštą kurį norite atspausdinti.

 2. Pasirinkite Formatas → Puslapis.

  Ši komanda nėra matoma jei lakštas buvo atvertas su aktyvuota rašymo apsauga. Tuo atveju spustelėkite Koreguoti failą piktogramą Standartinėje juostoje.

 3. Pasirinkite ąselę Puslapis, ir pažymėkite žymimąjį langelį Gulsčias.

 4. Pasirinkite Failas → Spausdinti. Spausdinimo dialogo langas atsivers.

  Priklausomai nuo jūsų spausdintuvo tvarkyklės ir operacinės sistemos, gali būti, kad jums reikės pasirinkti Savybės ir pakeisti spausdinimo formatą į gulsčią tenai.

 5. Spausdinimo dialogo lange Bendrųjų parinkčių ąselėje, pasirinkite ką norite spausdinti:

  Visi lakštai → Visi lakštai bus atspausdinti.

  Pažymėti lakštai → Tik pažymėti lakštai bus atspausdinti. Visi lakštai kurių pavadinimai (programos apačioje lakštų ąselės) buvo pažymėti, bus atspausdinti. Laikydami klavišą spustelėkite ant lakštų pavadinimų kuriuos norite pažymėti.

  Pažymėti langeliai → Visi pažymėti langeliai bus atspausdinti.

 6. Iš visų puslapių kurie praėjo aukščiau esančią atranka, galite atrinkti kuriuos lapus norite spausdinti:

  Visi puslapiai → Spausdinti visus puslapius kurie atitiko norimus reikalavimus.

  Puslapiai → Įrašykite norimų lapų numerius. Lakštai bus sunumeruoti nuo pirmo. Jei puslapio lūžio peržiūroje pamatysite, kad Lakštas1 bus atspausdintas ant 4 atskirų lapų, o jūs norite atspausdinti pirmus 2 Lakštas2 lapus, įrašykite 5→6.

Pasirinkite Formatas → Spausdinimo sritis, galite apibrėžti langelių blokus kuriuos norite spausdinti, tik pažymėti langelių blokai bus spausdinami.