Langelių valiutos formatas

„LibreOffice“ Skaičiuoklėje galite skaičiams suteikti, bet kokį valiutos formatą. Spustelėjus Valiutos piktogramąpiktograma Formatavimo juostoje, langelio valiutos formatas nustatomas pagal numatytąjį formatą → Kalbos nuostatos → Kalba.

Note Icon

Mainantis „LibreOffice“ Skaičiuoklės dokumentu gali kilti nesusipratimų, jei jūsų „LibreOffice“ Skaičiuoklės dokumentas atidaromas vartotojo kuris naudoja kitokį numatytąjį valiutos formatą.


„LibreOffice“ Skaičiuoklėje galite nustatyti, kad skaičius kurio formatą nustatėte į "1,234.50 €", kitoje šalyje liktu eurais ir nepasikeistu į dolerius.

Valiutos formatą galite pakeisti nuėję į Langelių formatavimo dialogo langą (pasirinke Formatas → Langeliai → Skaičiai kortelės ąselę).Kalbos jungtiniame laukelyje pasirinkite pagrindinius nustatymus dešimtainiams ir tūkstančių separatoriams. Formatas sąrašo laukelyje galite pasirinkti valiutos simboli ir jo vietą langelyje.

  1. Pavyzdžiui jei kalba nustatyta į "Numatytąja" ir jūs naudojate vokiečių kalbos nustatymus, valiutos formatas atrodys taip: "1.234,00 €". Prieš tūkstančius padedamas taškas, o kablelis padedamas atskiriant dešimtainius skaičius. Jei dabar pasirinksite pavaldų valiutos formatą: "$ Anglų (JAV)" iš Formatas sąrašo laukelio, skaičiaus formatas atrodys taip: "$ 1.234,00". Separatoriai nepasikeitė, tik valiutos simboliai buvo perdėti ir konvertuoti, o pagrindinis žymėjimo formatas išliko toks pat koks buvo pasirinktas kalbos nustatymuose.

  2. Jei Kalbos laukelyje langelius konvertuosite į "Anglų(JAV)", Anglų kalbos nustatymai bus nustatyti kaip numatytieji nustatymai ir valiutos formatas bus "$ 1,234.00".