Langelio nuoroda kitame dokumente

Lakšto langelyje galite įterpti kitame lakšte esančio langelio nuorodą.

Tokiu pačiu būdu galima įterpti kitame dokumente esančio langelio nuorodą, jei tas dokumentas buvo įrašytas.

Langelio nuorodo įterpimas į to pačio dokumento kitą langelį

 1. Atverkite naują, tuščia dokumentą.

 2. Pagal pavyzį įrašykite formulę į Lakštas1 A1 langelį:

  =Lakštas2.A1

 3. Spustelėkite dokumento apačioje lakšto ąselę Lakštas2. Tempkite žymeklį į A1 langelį ir įrašykite norimą tekstą arba skaičių.

 4. Jeigu grįžtumėte į Lakštas1, pamatytumėte tą pati tekstą arba skaičių langelyje A1. Jei pakeisite Lakštas2.A1 langelio turinį, langelio Lakštas1.A1 turinys taip pat pasikeis.

Langelio nuorodos įterpimas į kitą dokumentą

 1. Pasirinkite Failas → Atverti ir atverkite kokį nors skaičiuoklės dokumentą.

 2. Pasirinkite Failas → Naujas ir sukurkite naują skaičiuoklės dokumentą. Tempkite žymeklį į langelį, kur norite įterpti kito dokumento langelio duomenis, ir rašykite formulę pradėdami lygybės ženklu.

 3. Pasirinkite dokumentą, kurį atvėrėte ir spustelėkite langelį su duomenimis, kuriuos norite įkelti į kitą dokumentą.

 4. Grįžkite į naujai sukurtą dokumentą. Įvesties eilutėje dabar matysite „LibreOffice“ skaičiuoklės įterptą nuorodą formulėje.

  Įvesties eilutėje esančioje nuorodoje tarp viengubų kabučių yra dokumento pavadinimas, tada grotelės #, lakšto pavadinimas ir po taško langelio koordinatės.

 5. Patvirtinkite formulę spustelėję žalią varnelę dešinėje.

 6. Jeigu tempdami kvadratėlį esantį aktyviojo langelio dešiniajame apatiniame kampe pažymėsite aplinkui esančius langelius, „LibreOffice“ automatiškai įterps atitinkamas nuorodas į gretimus langelius. Formulėje prieš lakšto pavadinimą įterpiamas ženklas „$“ nusakantis absoliučiąsias langelio koordinates.

Jeigu patikrintumėte dokumento pavadinimą formulėje, pamatytumėte jog jis parašytas kaip URL. Tai reiškia, kad vietoj dokumento pavadinimo galite įrašyti URL adresą.