Tööriistade riba

Tööriistade riba sisaldab sagedamini kasutatavaid funktsioone.

Suurenda

Suurendab valemi kuvaskaalat 25% võrra. Praegune suurendusaste on näha olekuribal. Saadaolevate suurendussätete valikule pääseb juurde kontekstimenüü kaudu. Suurenduskäske sisaldab ka tööala kontekstimenüü.

Ikoon

Suurenda

Vähenda

Vähendab valemite kuvaskaalat 25% võrra. Praegune suurendusaste on näha olekuribal. Saadaolevate suurendussätete valikule pääseb juurde kontekstimenüü kaudu. Suurenduskäske sisaldab ka tööala kontekstimenüü.

Ikoon

Vähenda

100 %

Displays the document at its actual size.

Ikoon

Suurendus 100%

Näita kõike

Kogu valem kuvatakse nii suurelt, kui kõigi elementide kaasamine võimaldab. Valemit vähendatakse või suurendatakse nii, et tööalal oleks näha kõik valemi elemendid. Praegune suurendusaste on näha olekuribal. Saadaolevate suurendussätete valikule pääseb juurde kontekstimenüü kaudu. Suurenduskäske sisaldab ka tööala kontekstimenüü. Suurenduskäsud ja -ikoonid on saadaval üksnes Mathi dokumentides, mitte põimitud Mathi objektide jaoks.

Ikoon

Näita kõike

Värskenda

See käsk uuendab valemit dokumendiaknas.

Konsooliaknas tehtud muudatused kajastuvad kuvatavas valemis automaatselt, kui Automaatne värskendamine on sisse lülitatud.

Ikoon

Värskenda

Valemikursor

Selle tööriistade riba ikooni abil saab valemikursorit sisse ja välja lülitada. Kui valemikursor on aktiveeritud, tähistatakse peene raamjoonega see valemi osa, kus tekstikursor konsoolil asub.

Ikoon

Valemikursor

Sümbolid

Avab dialoogi Sümbolid, kust saab valida valemisse lisatava sümboli.

Ikoon

Sümbolid