LibreOffice Math näited

Järgnevalt on toodud mõned LibreOffice Math'i valemite näited.

Sümbolid koos indeksitega

Järgnev näide selgitab, kuidas luua sümboleid koos indeksitega LibreOffice Math'is. Selle näite võib lõikepuhvri abil kopeerida konsooliaknasse ja kasutada seda oma valemis.

Sümbolid koos indeksitega

Siin on veel üks näide sümbolite loomise kohta koos indeksitega LibreOffice Math'is. Selle näite võib lõikepuhvri abil kopeerida konsooliaknasse ja kasutada seda oma valemis.

Sümbolid koos indeksitega

See on kolmas näide sümbolite loomise kohta koos indeksitega LibreOffice Math'is. Selle näite võib lõikepuhvri abil kopeerida konsooliaknasse ja kasutada seda oma valemis.

Maatriks

Siin on näide, mis selgitab, kuidas luua LibreOffice Math'is maatriksit. Selle näite võib lõikepuhvri abil kopeerida konsooliaknasse ja kasutada seda oma valemis.

Maatriksid erinevate fondisuurustega

Siin on näide, mis selgitab, kuidas LibreOffice Math'is luua maatriksit varieeruvate fondisuurustega. Selle näite võib lõikepuhvri abil kopeerida konsooliaknasse ja kasutada seda oma valemis.

Maatriks paksu kirjaga

Siin on näide, mis selgitab, kuidas luua LibreOffice Math'is paksu kirjaga maatriksit. Selle näite võib lõikepuhvri abil kopeerida konsooliaknasse ja kasutada seda oma valemis.

Funktsioonid

Siin on näide, mis selgitab, kuidas luua LibreOffice Math'is funktsioone. Selle näite võib lõikepuhvri abil kopeerida konsooliaknasse ja kasutada seda oma valemis.

Ruutjuur

Siin on näide, mis selgitab, kuidas luua LibreOffice Math'is ruutjuurt. Selle näite võib lõikepuhvri abil kopeerida konsooliaknasse ja kasutada seda oma valemis.

Integraal ja summa märk, fondi suurus

Siin on näide, kuidas kasutada erinevaid fonte ja fondisuurusi LibreOffice Math'is.

Atribuudid

Siin on näide, kuidas kasutada LibreOffice Mathi valemis erinevaid atribuute.