Kasutajatugi

Kasutajatuge leiad LibreOffice'i veebilehelt www.libreoffice.org.

Praegu saadaolevate kasutajatoega seotud teenuste kohta on teavet ka failis Readme, mis asub LibreOffice'i kataloogis.

Rahvuskeelte kasutajatoe lehed

LibreOffice'i lokaliseerimisprojektid pakuvad tugilehti paljudes keeltes. Ülevaade tõlkeprojektidest on aadressil www.libreoffice.org/community/nlc/. Ingliskeelset abi ja tuge leiad LibreOffice'i veebilehelt www.libreoffice.org.

Postiloendid

Võid abi otsida, arutleda või LibreOffice'i kohta küsida avalikes postiloendites. On üldiseid ja temaatilisi, paljud on kirjas LibreOffice'i veebilehel aadressil www.libreoffice.org/get-help/mailing-lists/.

Foorum

LibreOffice'i kohta käivate küsimuste küsimiseks ja teistele vastamiseks võid külastada veebifoorumeid. Selleks vali menüüst Abi - Otsi abi Internetist.

Turvalisus

Kui leidsid probleemi selle tarkvara kasutamise turvalisusega, võid arendajatega ühendust võtta avaliku postiloendi kaudu. Kui tahad teiste kasutajatega midagi muud arutada, saada kiri avalikku (ingliskeelsesse) postiloendisse users@libreoffice.org.

Allalaadimised

LibreOffice'i uusima versiooni saad alla laadida aadressilt www.libreoffice.org/download/.

Dokumentatsioon

Dokumentatsiooni saad PDF-failide, õpetuste ja juhendite kujul alla laadida LibreOffice'i veebilehelt aadressil documentation.libreoffice.org. Sama veebileht avaneb ka siis, kui valid menüüst Abi - Ingliskeelsed käsiraamatud.

Projektis osalemine

Kui tahad ülemaailmses LibreOffice'i kogukonnas aktiivne olla, oled vägagi teretulnud tagasisidet andma, funktsioonide-võimaluste teemal arutlema, täiustusi välja pakkuma, KKK artikleid ja juhendeid ning käsiraamatuid kirjutama, videoõpetusi looma jne.

Külasta lehekülge "Hakka aktiivseks" ja järgi linke kaastöötajaile.