Nástroj pro oznamování chyb

Nástroj pro oznamovaní chyb se spustí automaticky, když dojde k pádu aplikace.

Nástroj pro oznamování chyb shromáždí všechny informace, které vývojářům pomohou opravit chybu, aby se v dalších verzích již nevyskytovala. Pomozte nám, prosím, vylepšovat software a pošlete vygenerovanou zprávu o chybě.

Spuštění Nástroje pro oznamování chyb

Při většině pádů aplikace se nástroj pro oznamování chyb spustí automaticky.

Doplnění zprávy

V hlavním okně Nástroje pro oznamování chyb můžete zadat doplňující informace, které vývojářům pomohou odhalit chybu. Pokud chyba například nastala po změně v hardware či software, nebo po klepnutí na tlačítko, uveďte, prosím, tyto informace.

Odesílám oznámení o chybě

Nástroj pro oznamování chyb používá k odeslání dat protokol HTTP PUT / SOAP. Můžete také zadat popis, který nám pomůže identifikovat, v jaké chvíli došlo k pádu programu. Pokud tento text zadáte v němčině nebo angličtině, urychlíte zpracování záznamu. Poté klepněte na tlačítko Odeslat.

Ikona upozornění

Na oznámení o chybě nedostanete odpověď. Pokud potřebujete podporu, navštivte, prosím, fórum podpory na Internetu.


Budete-li chtít, můžete vývojářům zodpovědět případné dotazy ohledně chyby. Dovolíte-li nám kontaktovat vás e-mailem v případě potřeby doplňujících informací, zaškrtněte prosím toto pole. Standardně tato volba není zvolena, takže od nás žádné e-maily nedostanete.

Jaká data se odesílají?

Oznámení o chybě se skládá z několika souborů. Hlavní soubor obsahuje informace o druhu chyby, název a verzi operačního systému, využití paměti a popis, který jste zadali. Po klepnutí na tlačítko Zobrazit zprávu v hlavním dialogu Nástroje se zobrazí odesílaný soubor.

Kromě toho se provede výpis odpovídajícího obsahu paměti pomocí standardních systémových nástrojů ("dbhhelp.dll" na systémech Windows, "pstack" na systémech UNIX). Tato informace se také odešle.